UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zgadzam się z Jackiem. odbudowali Saksonczycy po zniszczeniu Drezno, odbudowują swoje miasta Brandenburczycy (ale Berlin jakos nie dokładnie, nie postaremu, jakos pozbyli się "kancelarii", i resztek po Speerze, a to przecież zabytki i narodowa tradycja). Dlaczego wschodni land Zuławy ma pozostać w tyle? -Niech Polacy odbudują, skoro tu mieszkają. Przecież nie może to inaczej wyglądać niż w landach zachodnich.

Rozsądny i na czasie

Anuluj