UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja bym bardzo chętnie poczytał o kulisach reformy administracyjnej, jak to wszystko od początku się kształtowało, jakie były warianty dla Elbląga i w jaki sposób zadecydowano (w ogóle nie biorąc pod uwagę opinii elblążan)o wcieleniu tego miasta do szuwarowo-bagiennego.
laskipaa