UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja bym bardzo chętnie poczytał o kulisach reformy administracyjnej, jak to wszystko od początku się kształtowało, jakie były warianty dla Elbląga i w jaki sposób zadecydowano (w ogóle nie biorąc pod uwagę opinii elblążan)o wcieleniu tego miasta do szuwarowo-bagiennego.

laskipaa

Anuluj