UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jacek - w innych miastach odtworzono staromiejskie centra w miarę wiernie, ale niestety tylko fasady... Tutaj założenia odbudowy są jednak inne. Nikogo w tym kraju nie stać na wierną odbudowę, taka jest niestety prawda, to są jednak ogromnie wysokie koszty. Stąd tylko częściowe rekonstrukcje, tu w założeniu sięgające prawie 10% planowanej zabudowy, więc nie tak mało.
b.