UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
odbudowana, a nie zbudowana na nowo. nowe budynki mogą przecież powstawać w każdej dzielnicy miasta, ale elbląskie stare miasto jako 'perła architektury' (przed wojną) powinno zostać odtworzone (w miarę) wiernie, jako symbol ponad 760-letniej historii Elbląga. skoro uczyniono to po wojnie w innych miastach, dlaczego nie możemy zrobić tego teraz w Elblągu? oczywiście istnieją poważne przeszkody finansowe, ale z czasem i pomocą UE wszystko byłoby możliwe.
Jacek