UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
co do budowy starówki zgodnie z obecną architekturą - to chyba nie o to chodzi. wydaje mi się, że starówka miała zostać >odbudowana
Jacek
co do budowy starówki zgodnie z obecną architekturą - to chyba nie o to chodzi. wydaje mi się, że starówka miała zostać >odbudowana
Jacek