UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I prawidłowo.Nie bardzo słychać o tym co tzw.COP porabial.A co do wspierania organizacji,to gdzie na przyklad byl niejaki COP,gdy upadała "Szansa"? Z tego co słychać, zadne wsparcie nie obchodziło COPu. Przestancie promować iluzję.

Uutuu

Anuluj