UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@JańcioWodnik - W Elblągu wyczerpało się wiele formuł utrzymywanych przy życiu przez tradycję i grono szanownych autorów którzy nie chcą niczego zmieniać i nie ma znaczenia że coś się nie sprawdza skoro dobrze da się to opisać w sprawozdaniach i raportach. Organizacje małe i młode są sekowane przez te większe z "dorobkiem "i "plecami". Szkolenia na poziomie gimnazjum są tak naprawdę dla statystyk. Pomysł z urzędnikami jest fatalny właśnie dlatego że powstała klasa "zawodowych urzędników pozarządowych"który zaczęli myśleć nie o efektach ale o statystykach i rozliczeniu projektów Zdecydowanie czas na zmiany i to gruntowne. .. .

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj