UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To kolejny przykład niszczenia wszystkiego, co nie jest bezpośrednio kontrolowane z ratusza. A przede wszystkim niszczenia społecznych inicjatyw. Przykro to czytać. COP powstał za czasów prezydenta Słoniny, który z prezesem EWSIP stał na dwóch biegunach. Ale rozumiał potrzebę funkcjonowania i wspierania działań organizacji pozarządowych. To, co jest dzisiaj, przekracza ostatnie granice przyzwoitości.
ocena