UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Widzicie, nic w Elblągu nie działa, Wróblewski nad niczym nie panuje w mieście. Czas go odwołać.
Pora na REFERENDUM
Widzicie, nic w Elblągu nie działa, Wróblewski nad niczym nie panuje w mieście. Czas go odwołać.
Pora na REFERENDUM