UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Marcina pamiętam, jak grał jeszcze na środku w Reprezentacji. Nawet pamiętam jeszcze, jak miał włosy zafarbowane na czerwono ale przede wszystkim był dobrym zawodnikiem. Pozytywna osoba. Miło, że odwiedził Elbląg.