UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Marcina pamiętam, jak grał jeszcze na środku w Reprezentacji. Nawet pamiętam jeszcze, jak miał włosy zafarbowane na czerwono ale przede wszystkim był dobrym zawodnikiem. Pozytywna osoba. Miło, że odwiedził Elbląg.


Anuluj