UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a ja mam pytanie - po co nam nowy ratusz? nie szkoda na to naszej kasy? czy to naprawdę jest taka pilna potrzeba? ja nie mam nic przeciwko obecnemu ratuszowi. a szmal, który poszedłby na budowę nowego obiektu, można przecież przeznaczyć na inne, ważniejsze cele...
Maciek G.