UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Elblągu sędziów jest czterech, którzy mają również inne mecze do obsłużenia. Może kluby z Elbląga powinny się zainteresować i szkolić młodych sędziów aby właśnie na takich meczach mogli pomagać na stolikach?


Anuluj