UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wstyd ale nie przez zaqodnikow a kibicow. Na tak duze miasto nie potrafimy zrobic dobrego dopingu i benniaminek z Kwidzyna przyjezdza z wieksza i glosniejsza grupa kibicow....co sie dzieje.. Szkoda kasy na to wszystko

Benek 22

Anuluj