UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Mecenas - Delegat z Kwidzyna i sędzia z Tczewa obsługują stolik w Elblągu? Przecież w Elblagu jest co najmniej siedmiu sędziów z uprawnieniami. Co wyprawia WMWZPR w Olsztynie? Czy ZPRP tego nie widzi? Co na to kluby, których koszty obsługi meczów (stoliki na meczach ligowych, obsługa meczów w kategoriach młodziezowych)na pewno wzrosły?


Anuluj