UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dajcie spokój z tym sportem niszowym. A rozgrywanie meczów w tej hali to marnotrawienie pieniędzy elblążan. Bo nawet hala przy ul. Kościuszki jest dla takich drużyn jak Start i tenże "team"aż nadto wypasiona.


Anuluj