UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dzięki zawodnikom za walkę i ambicję sportową. Panie trenerze cały przebieg spotkania do przewidzenia, zle ustawiona obrona, kwestią czasu było odskoczenie USARA na kilka bramek, a wtedy juz jest kłopot. Pan tego nie widzi, zapraszam na trybuny z góry to widać. ZESPÓŁ rozbity wewnętrznie, zawodnik kontuzjowany na parkiecie, NIKT nie zainteresowany, CO SIĘ Z WAMI DZIEJE, proszę nie narzekać na zawodników, trener to wychowawca a zawodnicy pójdą za nim w, ,ogień"


Anuluj