UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nurkowóz - mają nowego Merca,drabina nie musi być taka jak najwyższy budynek w mieście (wyobraźcie sobie jakie to musiały by być drabiny w Wawce albo Wrocławiu)...Łęczycka...no cóż dostali działkę za darmo od woja to wzięli,na darmową od miasta raczej nie mieli co liczyć bo są potrzebne dla nowych budynków mieszkalnych,których wciąż mało w Elblągu ;)
Bcjwjwjwk