UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Idac dzis ul Krolewiecka widzialem jak cwicza zolnierze. Jezdna z kilku druzyn musiala miec jakies cwiczenia z czolgania chyba. .. 7 stalo, jeden sie czolgal przy oficerze. Mam teraz uraz od patrzenia. Czuwaj