UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Idac dzis ul Krolewiecka widzialem jak cwicza zolnierze. Jezdna z kilku druzyn musiala miec jakies cwiczenia z czolgania chyba. .. 7 stalo, jeden sie czolgal przy oficerze. Mam teraz uraz od patrzenia. Czuwaj


Anuluj