UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Można było napisać cały wyraz sześciennych a nie sześć. takie trochę nieprofesjonalne
BezpresjiNadepresji
Można było napisać cały wyraz sześciennych a nie sześć. takie trochę nieprofesjonalne
BezpresjiNadepresji