UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda, że nigdzie nie ma informacji o zbliżającym się meczy siatkarek. Na pewno poszedłbym popatrzeć. Chyba, że to zabronione.
jezry
Szkoda, że nigdzie nie ma informacji o zbliżającym się meczy siatkarek. Na pewno poszedłbym popatrzeć. Chyba, że to zabronione.
jezry