UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda, że nigdzie nie ma informacji o zbliżającym się meczy siatkarek. Na pewno poszedłbym popatrzeć. Chyba, że to zabronione.

jezry

Anuluj