UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mądrego miło poczytać ! Brawo! Ale nasi milusińcy jeszcze po świętach do siebie nie doszli? Jak wyglądają kontrole w samorządzie wiemy od lat. .. .prawda? Autorowi należą się brawa za odwagę cywilną!

Kat_Na_Idiotów

Anuluj