UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A włodarze mają to gdzieś, zapłaci miasto, przepraszam podatnicy, a oni jeszcze na tym zarobią. .. Już przykład dochodzenia praw od gwarantów / wykonawców mieliśmy na starym mieście i torze wrotkarsko-łyżwiarskim.

Anonimek1

Anuluj