UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zlikwidować należało te nierentowne, które nie miałyby szans na wolnym rynku, a z resztą to powinni przeprowadzić prywatyzację pracowniczą, tak, aby pracownicy stali się właścicielami. Jakby sobie poradzili to dobrze, jak nie, to wtedy mogliby zamknąć. A nie tak jak zrobili- maszyny rozgrabili za grosze, potem nawet okna i kable wyrywali ze ścian. I tak to zostało. Ziemie sprzedali, a budynki w ruinie czesto zostały do dziś.
Zen