UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy tak musialo być, czy te wszystkie firmy, / poza Zamechem / musiały zniknąć. ? Zdania będą podzielone, ale nigdy nie zgodzę się, że decyzja premiera Balcerowicza o likwidacji PGR -ów byla wlaściwa. To był wielki błąd, tak samo, jak likwidacja 33 wojewodztw w1999 roku w tym elbląskiego o czym przekonaliśmy się dobitnie. Gdzie Elbląg niezle rozwijajace się miasto wojewodzkie z perspektywami przeksztalcił się w głęboka prowincję z gwaltownie faktycznie malejącą liczbą elblażan.


Anuluj