UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie bylismy bo pracowalismy normalni ludzie pracuja na ten caly syf.a na marginesie licza sie efekty pracy a nie gadanie.polska slynie z gadulstwa nie pracy dla ludzi. Czyny sie licza nie gadanie .


Anuluj