UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja chodziłam razem z klasą przez dwa lata na zajęcia wokalne. Zawsze było wesoło, miło i ciekawie.
ANNA Cz.
Ja chodziłam razem z klasą przez dwa lata na zajęcia wokalne. Zawsze było wesoło, miło i ciekawie.
ANNA Cz.