UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

szkoda ze chca to zbudowac-fajne miejsce bylo kiedys na chlanie (tak zwana "Atlantyda"), ma sie wspomnienia :-). kiepskie to troche w ogole, ten ratusz, ale dobrze oddaje obecny charakter zabudowy naszego pieknego (kiedys) miasta - mimo wszystko KIT

byly amator taniego wina

Anuluj