UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na pewno wybór innych to lepsza alternatywa niż stawianie ciągle na tych samych, którzy degradują miasto od wielu lat.
Na pewno wybór innych to lepsza alternatywa niż stawianie ciągle na tych samych, którzy degradują miasto od wielu lat.