UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A żebyś wiedział, skoro w Olecku jest stocznia jachtowa to i w Elblągu może taka powstać i budować duże jachty morskie- większe od tych z Olecka czy Ostródy.


Anuluj