UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@GłębokaMyśl - Spokojnie, do końca budowy zostało jeszcze sporo czasu i z tych 1,9 mld zł, zrobi się 3,9 mld zł, bo każdy musi zarobić w tym kraju.
Ploterek
@GłębokaMyśl - Spokojnie, do końca budowy zostało jeszcze sporo czasu i z tych 1,9 mld zł, zrobi się 3,9 mld zł, bo każdy musi zarobić w tym kraju.
Ploterek