UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A w Eg wydali milion na stadion przy ul. Wschodniej. I co?? I ktoś zarobił - a stadionu jak nie ma tak nie będzie.
A w Eg wydali milion na stadion przy ul. Wschodniej. I co?? I ktoś zarobił - a stadionu jak nie ma tak nie będzie.