UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gratuluję "optymizmu" elblążanom. Czy potraficie tylko narzekać i widzieć wszystko w czarnych barwach?????
GOŚĆ1
Gratuluję "optymizmu" elblążanom. Czy potraficie tylko narzekać i widzieć wszystko w czarnych barwach?????
GOŚĆ1