UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No i dobrze, niech maja chlopaki. Oni i tak najmniej doceniani przez spoleczenstwo, najmniej dofinansowani, wiec chociaz pojezdza czyms nowym. Mimo wszystko mundur to jednak robi wrazenie...hmmm.. Sympatycznie.


Anuluj