UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No i dobrze, niech maja chlopaki. Oni i tak najmniej doceniani przez spoleczenstwo, najmniej dofinansowani, wiec chociaz pojezdza czyms nowym. Mimo wszystko mundur to jednak robi wrazenie...hmmm.. Sympatycznie.