UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Za 440 tysięcy złotych można było kupić 4 piękne RIB-y, super zwrotne, poręczne w przewozie, z JEDNYM konkretnym silnikiem. Po co 8 osób na łódź? Do jakich działań? Ekipa płetwonurków RP liczy aż 8 osób? Kto i czym się kierował wybierając łódź z dwoma silnikami, które palą tyle co przysłowiowy smok? Gdzie będziecie tak ciężką jednostce wodować, czym ją przewozić? Czy planowana jest przebudowa wszystkich polnych dróg nad rzeką, zalewem i innymi akwenami? Czy slipy są już budowane, czy zaraz będą??? Riby mają spuszczane powietrze z komór, są lekkie i "poręczne"w przewózce. Poza tym są zwrotne i w przypadku aluminiowego dna bardzo trwałe. Macie w swoich szeregach naprawdę fajnych policjantów - wodniaków. Czy ktoś ich pytał, co by się KPP w Elblągu przydało w kontekście sprzętu wodnego??? Szczerze mówiąc wątpię. Ten terenowiec, to przepraszam będzie "przyspawany"do ciężkiej i niesamowicie wymagającej odpowiednich warunków terenowych zakupionej moim zdaniem CAŁKOWICIE BEZ SENSU ŁODZI??? Kto wnioskował o taki sprzęt??? Szczerze 2-3 RIBY załatwiłyby sprawę, a za resztę kasy można by kupić zupełnie coś innego. Może sprzęt do wykrywania wyciętych filtrów cząstek stałych z samochodów z silnikiem diesla, trujących nasze dzieci???
Instruktor WOPR