UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie wierze ....jeszcze nie ma komentarzy Janusza typu.....a oni znowu nic nie robia tylko zabawa i z naszych podatkow kase biora-:))

Żołnierz m

Anuluj