UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie wierze ....jeszcze nie ma komentarzy Janusza typu.....a oni znowu nic nie robia tylko zabawa i z naszych podatkow kase biora-:))
Żołnierz m
Nie wierze ....jeszcze nie ma komentarzy Janusza typu.....a oni znowu nic nie robia tylko zabawa i z naszych podatkow kase biora-:))
Żołnierz m