UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Normalnie naładowali więcej jak DMC i sprawdzili czy wytrzyma. Kiedyś była wolność i nikt nie ważył samochodów jak dzisiaj, tylko pakowali ile wejdzie i jechali. Dzisiaj nie ma wolności, bo nie możesz sobie nawet pojazdu samoróbki zarejestrować. A w tamtych czasach to nie było praw jazdy, OC i przeglądów. Każdy sam decydował co robić ze swoim pojazdem i jak go naprawiać i modyfikować i nikt mu się w to nie wtrącał, a świat jakoś sie od tego nie zawalił.


Anuluj