UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jak to niektórym odbija. Co zrobił Biedroń w Słupsku ? NIC. Dwa razy od swoich nie uzyskał absolutorium. Przed wyborami samorządowymi - działacze z lewa i prawa - pytani o Biedronia o ocenę jego pracy - to chórem mówili że trudno oceniać Biedronia gdyż generalnie nie było go w Słupsku. On za pieniądze mieszkańców Słupska jeździł po świecie promować tęczową zarazę. A co do finansów - to nic nie zrobił a może i zrobił - zadłużył Słupsk na następne 25 mln zł. No i wiadomo dlaczego jest tak "znany".

głos_ze_Słupska

Anuluj