UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do Patrycji: W Warszawie oczywiście, ale nie w prowincjonalnej "dziurze" na ziemiach odzyskanych:).. chyba nie twierdzisz, że w Elbląg został odbudowany :)- np. w okolicach WOKu, Nowowiejskiej, Placu Konstytucji wszystko zostało wyburzone i zastąpione tym, co mamy teraz.. placykami, skwerkami i 'kartonowymi' blokami.. co do drugiej części wypowiedzi, to wolałabyś, żeby Stare i Nowe Miasto wyglądały jak przed wojną, czy żeby wypełniły je cuda współczesnej ("modern" :)) architektury w stylu banku przy Teatralnej? :).. hm.. moim zdaniem władze powinny przeprowadzić retrowersję wszystkich budynków na Starym i Nowym Mieście, tak, aby wyglądały one równie pięknie jak na historycznych pocztówkach, którymi wszyscy tak się zachwycają... taa, na pewno to zrobią :)...
komentator