UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przecież wiadome było iż firewerków nie będzie. Tak powiedział przecież J. Owsiak. Więc w czym zaskoczenie?
gru
Przecież wiadome było iż firewerków nie będzie. Tak powiedział przecież J. Owsiak. Więc w czym zaskoczenie?
gru