UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

byłem przekonany, że dla uczczenia rocznicy Wróblewski abdykuje, a tu się okazuje, że nie zrobił nic w tym kierunku, czuję srogi zawód,

Giorgio

Anuluj