UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
niezgadzam się Adsmowicz mial wady ale gdyby żył to by lepiej rządzil Elblągiem niż Wroblewski,
Stop zlu
niezgadzam się Adsmowicz mial wady ale gdyby żył to by lepiej rządzil Elblągiem niż Wroblewski,
Stop zlu