UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
szkoda Adamowicza, na pewno gdyby żył to byłby lepszym.prezydentem Elbląga niz Wróblewski, coś by dobrego zrobił, niestety został zamordowany i Elbląg zostal sierotą
myśliciel Elb
szkoda Adamowicza, na pewno gdyby żył to byłby lepszym.prezydentem Elbląga niz Wróblewski, coś by dobrego zrobił, niestety został zamordowany i Elbląg zostal sierotą
myśliciel Elb