UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

szkoda Adamowicza, na pewno gdyby żył to byłby lepszym.prezydentem Elbląga niz Wróblewski, coś by dobrego zrobił, niestety został zamordowany i Elbląg zostal sierotą

myśliciel Elb

Anuluj