UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech żyje i wyrasta organizator i impreza stworzona na zasadzie dajcie a ja was i tak wykręcę. Cel szczytny tylko brak rozliczeń wynagrodzeń dla organizatorów i odprowadzenia podatków. Jak można obciążać za morderstwo prezydenta Gdańska władze państwowe jeżeli sam zorganizował imprezę i to on jest odpowiedzialny za to co się stało. Jeśli chwali się ile zarobiła orkiestra to niech powie ile to kosztowało i wówczas wyjdzie wynik zbiórki. Zapomniał jak w telewizji na oczach milionów ludzi powiedział że bierze na siebie odpowiedzialność i rezygnuje z swojej funkcji. Kłamca i mąciciel. Zaraz odezwą się obrońcy komuchów i kumpli z specyficzną gwiazdą. Lichwa.
zb