UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szanowni, którym smutno z powodu braku fajerwerków na zakończenie - o ile mnie pamięć nie myli, to gdy WOŚP zaczynała swą "grę"NIE było Światełka pod postacią fajerwerków. Ktoś, gdzieś zaczął, wpadł na pomysł (może promocja była po Sylwestrze?)i się zaczęło szaleństwo. Pamiętam, że bywały też wielkie ogniska (gdzieś w górach lub na plażach je palono), zdaje się marsz z pochodniami i ustawianie się w wielkie serce itp. , itd. Zatem ODCZEPCIE się i przestańcie biadolić.
Do. niezadowolonych-