UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Patrycja- w takim razie po co w ogóle budować jakieś stare miasto? Poza tym zgodnie z Twoją ideą postępowali nasi rządzący w czasie PRL-u, dzięki czemu mamy takie "piękne" osiedla jak Kamionka, Zawada czy Nad Jarem (nie chodzi mi o mieszkańców, tylko o architekturę, oczywiście :))

komentator

Anuluj