UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda, że nie mamy takiego prezydenta jak śp. Prezydent Gdańska. Wspaniały człowiek, po prostu najpierw człowiek, potem prezydent!!!!
Szkoda, że nie mamy takiego prezydenta jak śp. Prezydent Gdańska. Wspaniały człowiek, po prostu najpierw człowiek, potem prezydent!!!!