UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda, że nie mamy takiego prezydenta jak śp. Prezydent Gdańska. Wspaniały człowiek, po prostu najpierw człowiek, potem prezydent!!!!


Anuluj