UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Fajnie było, syn zadowolony, tyle że właśnie syn zapytał... Co to za szkoła wkoncu bo flagi z logiem sp 16 ????

Obserwatorrrr

Anuluj