UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oddani dla PiS nie dają na Owsiaka bo muszą zbierać na Rydzyka bo jak nie to założy swoją partię i tym samym nóż są plecy dla partii małego dyktatora


Anuluj