UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oddani dla PiS nie dają na Owsiaka bo muszą zbierać na Rydzyka bo jak nie to założy swoją partię i tym samym nóż są plecy dla partii małego dyktatora
Oddani dla PiS nie dają na Owsiaka bo muszą zbierać na Rydzyka bo jak nie to założy swoją partię i tym samym nóż są plecy dla partii małego dyktatora