UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To powstało po to by uczyć młodych ludzi zawodu więc nie wiem w czym macie problem pewnie samo bez zawodu jesteście i zazdrościcie że w waszych czasach nie mieliście takie możliwości

Zły

Anuluj