UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak najmniej treningów z "kiwaniem"bo kazdy chłopak na podwórku to potrafi ! Tylko polepszanie kondycji :, bieg do Braniewa, przez Bażantarnię oraz strzelanie na bramkę z każdej pozycji. @Górski


Anuluj